Czy łóżko służy tylko do spania?

… oczywiście, że nie. Możecie też na nim ćwiczyć PILATES, doprowadzając do ukształtowania zdrowego, silnego i pięknego ciała.

Łóżko do ćwiczeń, czyli REFORMER, skonstruował na początku XIX wieku Joseph Hubertus Pilates.
Ponieważ urodził się jako słabowite dziecko, bardzo szybko zaczął studiować anatomię poszukując ćwiczeń (ruchów), które będą najkorzystniejsze dla ciała.
W efekcie Joe doprowadził swoje ciało do takiej sprawności, że został modelem do plansz anatomicznych, wyczynowo trenował gimnastykę, boks, narciarstwo i nurkowanie.
Po przetestowaniu nowej techniki ćwiczeń na sobie, Joseph zaczął pomagać ludziom wykorzystując ćwiczenia, które nazwał „Kontrologią”.

Był trenerem służb policyjnych w Niemczech i w Anglii, rehabilitował pacjentów po kontuzjach, dzięki kształtowaniu siły i zdrowia pomagał przetrwać ludziom dotkniętym wojną i epidemiami.
Efekty okazały się fenomenalne!

Oprócz REFORMER-a Joseph Pilates ćwiczył na innych urządzeniach tj.: CADILLAC, HIGH CHAIR, WUNDA CHAIR, BARRELS, SPINE CORRECTOR, PED-O-PULL.

CISZEWSKA PILATES STUDIO posiada wszystkie oryginalne i klasyczne urządzenia do ćwiczeń Pilates.
Jakość sprzętu jest gwarantowana przez renomowaną Włoską firmę TECNO PILATES.

Darmowy trening!

Jeśli chcesz przetestować nasze urządzenia do ćwiczeń PILATES i poznać nową jakość treningu, zapisz się na darmowy trening.
Dla Twojej wygody zarezerwuj konkretny termin spotkania w dogodny dla Ciebie sposób.